B57550G0502J000
B57550G0502J000
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B57550G0502J000 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B57550G0502J000
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή THERMISTOR NTC 5KOHM 3480K BEAD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B57550G0502J000 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή THERMISTOR NTC 5KOHM 3480K BEAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 53903 pcs Φύλλο δεδομένων B57550 Series
Κατηγορία Αισθητήρες, Μορφοτροπείς Σειρά -
Αντίσταση σε Ohms @ 25 ° C 5k αντίσταση Ανοχή ±2%
Ισχύς - Max 32mW Συσκευασία Bulk