Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Εισροής ρεύμα υπερέντασης (ICL) > B57237S0220M000
B57237S0220M000
B57237S0220M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B57237S0220M000 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B57237S0220M000
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή ICL 22 OHM 20% 2.8A 15MM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B57237S0220M000 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή ICL 22 OHM 20% 2.8A 15MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 111568 pcs Φύλλο δεδομένων B57237 Series
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Ανοχή ±20%
Σειρά - R25 ° C 22 Ohms