B57234S0100M051
B57234S0100M051
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B57234S0100M051 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B57234S0100M051
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή THERMISTOR NTC 10OHM 3060K
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs
50 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B57234S0100M051 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή THERMISTOR NTC 10OHM 3060K Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 57920 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Αισθητήρες, Μορφοτροπείς Σειρά -
Αντίσταση σε Ohms @ 25 ° C 10 αντίσταση Ανοχή ±20%
Ισχύς - Max 3.2W Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση - Αλλα ονόματα 495-76261-1
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 170°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks
Μήκος - Lead Wire - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Λεπτομερής περιγραφή NTC Thermistor 10 B25 / 85 -
B25 / 75 - B25 / 50 -
B25 / 100 3060K B0 / 50 -
Ανοχή Β Αξία ±3%