B57164K0331J000
B57164K0331J000
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B57164K0331J000 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B57164K0331J000
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή THERMISTOR NTC 330OHM 3450K DISC
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B57164K0331J000 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή THERMISTOR NTC 330OHM 3450K DISC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 156321 pcs Φύλλο δεδομένων B57164K Series Datasheet
Κατηγορία Αισθητήρες, Μορφοτροπείς Σειρά -
Αντίσταση σε Ohms @ 25 ° C 330 αντίσταση Ανοχή ±5%
Ισχύς - Max 450mW Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Disc, 5.5mm Dia x 5.0mm W Αλλα ονόματα 495-75609