B57164K0221J052
B57164K0221J052
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B57164K0221J052 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B57164K0221J052
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή THERMISTOR NTC 220OHM 3200K DISC
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B57164K0221J052 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή THERMISTOR NTC 220OHM 3200K DISC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 171402 pcs Φύλλο δεδομένων B57164K Series Datasheet
Κατηγορία Αισθητήρες, Μορφοτροπείς Σειρά -
Αντίσταση σε Ohms @ 25 ° C 220 αντίσταση Ανοχή ±5%
Ισχύς - Max 450mW Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Disc, 5.5mm Dia x 5.0mm W Αλλα ονόματα B57164K 221J 52