B57164K0153J055
B57164K0153J055
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B57164K0153J055 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B57164K0153J055
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή THERMISTOR NTC 15KOHM 4300K DISC
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B57164K0153J055 Κατασκευαστής EPCOS
Διαθέσιμη ποσότητα 139849 pcs Φύλλο δεδομένων B57164K Series Datasheet
Κατηγορία Αισθητήρες, Μορφοτροπείς Σειρά -
Αντίσταση σε Ohms @ 25 ° C 15k αντίσταση Ανοχή ±5%
Ισχύς - Max 450mW Συσκευασία Tape & Box (TB)
Συσκευασία / υπόθεση Disc, 5.5mm Dia x 5.0mm W Αλλα ονόματα B57164K 153J 55