Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > B43890B5336M000
B43890B5336M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B43890B5336M000 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B43890B5336M000
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP ALUM 33UF 20% 450V RADIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1800 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B43890B5336M000 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP ALUM 33UF 20% 450V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 70148 pcs Φύλλο δεδομένων B43890 Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 450V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.709" Dia (18.00mm) Σειρά B43890
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 880mA @ 100kHz Ακροαματικότητα -