Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > B43851A5225M000
B43851A5225M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B43851A5225M000 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B43851A5225M000
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP ALUM 2.2UF 20% 450V RADIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
12000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B43851A5225M000 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP ALUM 2.2UF 20% 450V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 278604 pcs Φύλλο δεδομένων B41851, B43851 Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 450V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.394" Dia (10.00mm) Σειρά B43851
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 20mA @ 120Hz Ακροαματικότητα -