Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > B43741A5228M000
B43741A5228M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B43741A5228M000 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B43741A5228M000
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP ALUM 2200UF 20% 450V SCREW
(σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B43741A5228M000 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP ALUM 2200UF 20% 450V SCREW Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1091 pcs Φύλλο δεδομένων B43741, 43761 Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 450V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 2.531" Dia (64.30mm) Σειρά B43741
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 8.85A @ 100Hz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - Screw Terminals Αλλα ονόματα B43741A5228M
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Ισόβια @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση 1.122" (28.50mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Αντίσταση 55 mOhms
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 4.201" (106.70mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 38 mOhm @ 100Hz
Λεπτομερής περιγραφή 2200µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 38 mOhm @ 100Hz 6000 Hrs @ 105°C χωρητικότητα 2200µF