Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > B43740A9688M000
B43740A9688M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B43740A9688M000 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B43740A9688M000
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP ALUM 6800UF 20% 400V SCREW
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
In Stock 534 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
32 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B43740A9688M000 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP ALUM 6800UF 20% 400V SCREW Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 534 pcs Φύλλο δεδομένων B43740,60 Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 400V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 3.028" Dia (76.90mm) Σειρά B43740
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 17.5A @ 100Hz Ακροαματικότητα -