Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > B43712A5478M000
B43712A5478M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B43712A5478M000 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B43712A5478M000
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP ALUM 4700UF 20% 450V SCREW
(σε δολάρια ΗΠΑ)
32 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B43712A5478M000 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP ALUM 4700UF 20% 450V SCREW Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1266 pcs Φύλλο δεδομένων B43712, 43732 Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 450V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 3.027" Dia (76.90mm) Σειρά B43712
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 14A @ 100Hz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - Screw Terminals Αλλα ονόματα B43712A5478M
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Ισόβια @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C μόλυβδος Απόσταση 1.248" (31.70mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Αντίσταση 45 mOhms
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 5.185" (131.70mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 26 mOhm @ 100Hz
Λεπτομερής περιγραφή 4700µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 26 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C χωρητικότητα 4700µF