Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > B43698B5156Q
B43698B5156Q
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B43698B5156Q με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B43698B5156Q
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP ALUM 15UF 450V AXIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος B43698B5156Q Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP ALUM 15UF 450V AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4544 pcs Φύλλο δεδομένων B43698 Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 450V
Ανοχή -10%, +30% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.524" Dia x 1.535" L (13.30mm x 39.00mm) Σειρά B43698
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 960mA @ 10kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial, Can Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ισόβια @ Temp. 7500 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Αντίσταση 2.4 Ohms
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 5.4 Ohm @ 100Hz
Λεπτομερής περιγραφή 15µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 5.4 Ohm @ 100Hz 7500 Hrs @ 105°C χωρητικότητα 15µF