B43644B5397M007
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B43644B5397M007 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
|---|---|
| Κατασκευαστής | EPCOS |
| Περιγραφή | ALUMINIUM ELECTROLYTIC SNAP-IN 4 |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Τιμή Αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ) | 240 pcs | ||||
Product parameter
| Αριθμός μέρος | B43644B5397M007 | Κατασκευαστής | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Διαθέσιμη ποσότητα | 13073 pcs | Φύλλο δεδομένων | B43644 Series |
| Κατηγορία | Πυκνωτές | Τάση - Ονομαστική | 450V |
| Ανοχή | ±20% | Surface Mount Οικόπεδο | - |
| Μέγεθος / Διαστάσεις | 1.378" Dia (35.00mm) | Σειρά | B43644 |
| Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας | 1.8A @ 100Hz | Ακροαματικότητα | - |
| Πόλωση | Polar | Συσκευασία | Bulk |
| Συσκευασία / υπόθεση | Radial, Can - Snap-In | Αλλα ονόματα | B43644B5397M 7 B43644B5397M7 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 105°C | τοποθέτηση Τύπος | Through Hole |
| Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) | 1 (Unlimited) | Κατασκευαστής Standard Lead Time | 36 Weeks |
| Ισόβια @ Temp. | 5000 Hrs @ 105°C | μόλυβδος Απόσταση | 0.394" (10.00mm) |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Αντίσταση | 420 mOhms |
| Ύψος - Καθήμενοι (Max) | 1.457" (37.00mm) | ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) | 270 mOhm @ 100Hz |
| Λεπτομερής περιγραφή | 390µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 270 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 105°C | χωρητικότητα | 390µF |