B43644A5397M007
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B43644A5397M007 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
|---|---|
| Κατασκευαστής | EPCOS |
| Περιγραφή | ALUMINIUM ELECTROLYTIC SNAP-IN 4 |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Τιμή Αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ) | 320 pcs | ||||
Product parameter
| Αριθμός μέρος | B43644A5397M007 | Κατασκευαστής | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Διαθέσιμη ποσότητα | 14885 pcs | Φύλλο δεδομένων | B43644 Series |
| Κατηγορία | Πυκνωτές | Τάση - Ονομαστική | 450V |
| Ανοχή | ±20% | Surface Mount Οικόπεδο | - |
| Μέγεθος / Διαστάσεις | 1.181" Dia (30.00mm) | Σειρά | B43644 |
| Ακροαματικότητα | - | Πόλωση | Polar |
| Συσκευασία | Bulk | Συσκευασία / υπόθεση | Radial, Can - Snap-In |
| Αλλα ονόματα | B43644A5397M 7 B43644A5397M7 |
Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 105°C |
| τοποθέτηση Τύπος | Through Hole | Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Κατασκευαστής Standard Lead Time | 36 Weeks | Ισόβια @ Temp. | 5000 Hrs @ 105°C |
| μόλυβδος Απόσταση | 0.394" (10.00mm) | Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Ύψος - Καθήμενοι (Max) | 2.047" (52.00mm) | ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) | - |
| Λεπτομερής περιγραφή | 390µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 5000 Hrs @ 105°C | χωρητικότητα | 390µF |