Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > B43601F2337M62
B43601F2337M62
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B43601F2337M62 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B43601F2337M62
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP ALUM 330UF 20% 250V SNAP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
520 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B43601F2337M62 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP ALUM 330UF 20% 250V SNAP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 45503 pcs Φύλλο δεδομένων B43601 Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 250V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.984" Dia (25.00mm) Σειρά B43601
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 1.55A @ 100Hz Ακροαματικότητα -