Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > B43601B9157M80
B43601B9157M80
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B43601B9157M80 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B43601B9157M80
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP ALUM 150UF 20% 400V SNAP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
260 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B43601B9157M80 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP ALUM 150UF 20% 400V SNAP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 27226 pcs Φύλλο δεδομένων B43601 Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 400V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.984" Dia (25.00mm) Σειρά B43601
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 1.1A @ 100Hz Ακροαματικότητα -