Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > B43601B5337M82
B43601B5337M82
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B43601B5337M82 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B43601B5337M82
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
320 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B43601B5337M82 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 13268 pcs Φύλλο δεδομένων B43601 Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 450V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.181" Dia (30.00mm) Σειρά B43601
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 2.14A @ 100Hz Ακροαματικότητα -