Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > B43584A2477M000
B43584A2477M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B43584A2477M000 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B43584A2477M000
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP ALUM 470UF 20% 250V SCREW
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος B43584A2477M000 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP ALUM 470UF 20% 250V SCREW Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4943 pcs Φύλλο δεδομένων B415x4, B435x4
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 250V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -