Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > B43564E2229M000
B43564E2229M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B43564E2229M000 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B43564E2229M000
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP ALUM 22000UF 20% 200V SCREW
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
In Stock 795 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
18 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B43564E2229M000 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP ALUM 22000UF 20% 200V SCREW Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 795 pcs Φύλλο δεδομένων B43564,84 Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 200V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 3.583" Dia (91.00mm) Σειρά B43564
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 35.9A @ 100Hz Ακροαματικότητα -