Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > B43564D4338M7
B43564D4338M7
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B43564D4338M7 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B43564D4338M7
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP ALUM 3300UF 20% 350V SCREW
(σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B43564D4338M7 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP ALUM 3300UF 20% 350V SCREW Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1361 pcs Φύλλο δεδομένων B43564,84 Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 350V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 2.532" Dia (64.30mm) Σειρά B43564
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 11A @ 100Hz Ακροαματικότητα -