Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > B43547A6566M000
B43547A6566M000
B43547A6566M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B43547A6566M000 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B43547A6566M000
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP ALUM 56UF 20% 500V SNAP-IN
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
In Stock 43554 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
520 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B43547A6566M000 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP ALUM 56UF 20% 500V SNAP-IN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 43554 pcs Φύλλο δεδομένων B43547 Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 500V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.984" Dia (25.00mm) Σειρά B43547
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 520mA @ 100Hz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - Snap-In Αλλα ονόματα B43547A6566M
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Κατασκευαστής Standard Lead Time 36 Weeks Ισόβια @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
μόλυβδος Απόσταση 0.394" (10.00mm) Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 1.12 Ohm @ 100Hz Λεπτομερής περιγραφή 56µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1.12 Ohm @ 100Hz 8000 Hrs @ 105°C
χωρητικότητα 56µF εφαρμογές General Purpose