Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > B43540E2567M80
B43540E2567M80
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B43540E2567M80 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B43540E2567M80
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP ALUM 560UF 20% 250V SNAP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
460 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B43540E2567M80 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP ALUM 560UF 20% 250V SNAP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 30000 pcs Φύλλο δεδομένων B43540 Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 250V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.984" Dia (25.00mm) Σειρά B43540
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 2.48A @ 100Hz Ακροαματικότητα -