Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > B43540C5277M87
B43540C5277M87
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B43540C5277M87 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B43540C5277M87
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
460 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B43540C5277M87 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 16265 pcs Φύλλο δεδομένων B43540 Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 450V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.984" Dia (25.00mm) Σειρά B43540
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 1.96A @ 100Hz Ακροαματικότητα -