Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > B43525B9687M000
B43525B9687M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B43525B9687M000 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B43525B9687M000
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP ALUM 680UF 20% 400V T/H
(σε δολάρια ΗΠΑ)
132 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B43525B9687M000 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP ALUM 680UF 20% 400V T/H Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6931 pcs Φύλλο δεδομένων B43515, B43525 Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 400V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.575" Dia (40.00mm) Σειρά B43525
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 2.78A @ 100Hz Ακροαματικότητα -