Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > B43525A0567M
B43525A0567M
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B43525A0567M με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B43525A0567M
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP ALUM 560UF 20% 420V SNAP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
144 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B43525A0567M Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP ALUM 560UF 20% 420V SNAP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 8543 pcs Φύλλο δεδομένων B43515, B43525 Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 420V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.378" Dia (35.00mm) Σειρά B43525
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 2.56A @ 100Hz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - Snap-In - 4 Lead Αλλα ονόματα B43525A0567M000
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Ισόβια @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
μόλυβδος Απόσταση 0.886" (22.50mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Αντίσταση 330 mOhms Ύψος - Καθήμενοι (Max) 2.441" (62.00mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 270 mOhm @ 100Hz Λεπτομερής περιγραφή 560µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 270 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
χωρητικότητα 560µF εφαρμογές General Purpose