Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > B43511C5477M000
B43511C5477M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B43511C5477M000 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B43511C5477M000
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP ALUM 470UF 20% 450V SNAP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
132 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B43511C5477M000 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP ALUM 470UF 20% 450V SNAP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5042 pcs Φύλλο δεδομένων B43511,21 Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 450V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.378" Dia (35.00mm) Σειρά B43511
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 3.1A @ 100Hz Ακροαματικότητα -