Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > B43508A2108M87
B43508A2108M87
B43508A2108M87
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B43508A2108M87 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B43508A2108M87
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP ALUM 1000UF 20% 200V SNAP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
260 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B43508A2108M87 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP ALUM 1000UF 20% 200V SNAP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 19623 pcs Φύλλο δεδομένων B43508 Series Datasheet
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 200V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.984" Dia (25.00mm) Σειρά B43508
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 2.16A @ 100Hz Ακροαματικότητα -