Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > B43456A9478M7
B43456A9478M7
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B43456A9478M7 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B43456A9478M7
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP ALUM 4700UF 20% 400V SCREW
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
In Stock 839 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
16 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B43456A9478M7 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP ALUM 4700UF 20% 400V SCREW Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 839 pcs Φύλλο δεδομένων B43456,58 Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 400V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 3.028" Dia (76.90mm) Σειρά B43456
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 14A @ 100Hz Ακροαματικότητα -