Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > B43455C4109M000
B43455C4109M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B43455C4109M000 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B43455C4109M000
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP ALUM 10000UF 20% 350V SCREW
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
In Stock 658 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
24 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B43455C4109M000 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP ALUM 10000UF 20% 350V SCREW Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 658 pcs Φύλλο δεδομένων B43455,57 Series Standard
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 350V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 3.028" Dia (76.90mm) Σειρά B43455
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 19.8A @ 100Hz Ακροαματικότητα -