Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > B43455A5688M000
B43455A5688M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B43455A5688M000 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B43455A5688M000
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP ALUM 6800UF 20% 450V SCREW
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
In Stock 648 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
24 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B43455A5688M000 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP ALUM 6800UF 20% 450V SCREW Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 648 pcs Φύλλο δεδομένων B43455,57 Series Standard
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 450V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 3.028" Dia (76.90mm) Σειρά B43455
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 15.7A @ 100Hz Ακροαματικότητα -