Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > B41896C4568M
B41896C4568M
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B41896C4568M με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B41896C4568M
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP ALUM 5600UF 20% 16V RADIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1200 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B41896C4568M Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP ALUM 5600UF 20% 16V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 60206 pcs Φύλλο δεδομένων B41896 Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 16V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.709" Dia (18.00mm) Σειρά B41896
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 3.84A @ 100kHz Ακροαματικότητα AEC-Q200
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Αλλα ονόματα B41896C4568M000
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Ισόβια @ Temp. 7000 Hrs @ 125°C
μόλυβδος Απόσταση 0.295" (7.50mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Αντίσταση 19 mOhms Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.457" (37.00mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 56 mOhm @ 120Hz Λεπτομερής περιγραφή 5600µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 56 mOhm @ 120Hz 7000 Hrs @ 125°C
χωρητικότητα 5600µF εφαρμογές Automotive