Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > B41890A7188M
B41890A7188M
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B41890A7188M με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B41890A7188M
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP ALUM 1800UF 20% 35V RADIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1200 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B41890A7188M Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP ALUM 1800UF 20% 35V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 40974 pcs Φύλλο δεδομένων B41890 Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 35V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.709" Dia (18.00mm) Σειρά B41890
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 3.5A @ 100kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Αλλα ονόματα B41890A7188M000
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Ισόβια @ Temp. 15000 Hrs @ 105°C
μόλυβδος Απόσταση 0.295" (7.50mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Αντίσταση 24 mOhms Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.319" (33.50mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 29 mOhm @ 10kHz Λεπτομερής περιγραφή 1800µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 29 mOhm @ 10kHz 15000 Hrs @ 105°C
χωρητικότητα 1800µF εφαρμογές General Purpose