Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > B41890A6187M
B41890A6187M
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B41890A6187M με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B41890A6187M
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP ALUM 180UF 20% 50V RADIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
6000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B41890A6187M Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP ALUM 180UF 20% 50V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 113264 pcs Φύλλο δεδομένων B41890 Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 50V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.394" Dia (10.00mm) Σειρά B41890
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 1.205A @ 100kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Αλλα ονόματα B41890A6187M000
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Ισόβια @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
μόλυβδος Απόσταση 0.197" (5.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Αντίσταση 70 mOhms Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 84 mOhm @ 10kHz Λεπτομερής περιγραφή 180µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 84 mOhm @ 10kHz 10000 Hrs @ 105°C
χωρητικότητα 180µF εφαρμογές General Purpose