Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > B41888C4828M
B41888C4828M
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B41888C4828M με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B41888C4828M
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP ALUM 8200UF 20% 16V RADIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1200 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B41888C4828M Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP ALUM 8200UF 20% 16V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 49221 pcs Φύλλο δεδομένων B41888 Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 16V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.709" Dia (18.00mm) Σειρά B41888
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 4.3A @ 100kHz Ακροαματικότητα AEC-Q200
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Αλλα ονόματα B41888C4828M000
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Ισόβια @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
μόλυβδος Απόσταση 0.295" (7.50mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Αντίσταση 14 mOhms Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.457" (37.00mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 15 mOhm @ 10kHz Λεπτομερής περιγραφή 8200µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 15 mOhm @ 10kHz 10000 Hrs @ 105°C
χωρητικότητα 8200µF εφαρμογές Automotive