Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > B41868A4108M
B41868A4108M
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B41868A4108M με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B41868A4108M
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP ALUMINUM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος B41868A4108M Κατασκευαστής EPCOS
Διαθέσιμη ποσότητα 5677 pcs Φύλλο δεδομένων B41868 Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 16V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.630" Dia (16.00mm) Σειρά B41868
Ακροαματικότητα - Πόλωση Polar
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ισόβια @ Temp. 1000 Hrs @ 150°C μόλυβδος Απόσταση 0.295" (7.50mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 270 mOhm @ 120Hz Λεπτομερής περιγραφή 1000µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 270 mOhm @ 120Hz 1000 Hrs @ 150°C
χωρητικότητα 1000µF εφαρμογές Automotive