Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > B41851B9476M000
B41851B9476M000
B41851B9476M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B41851B9476M000 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B41851B9476M000
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP ALUM 47UF 20% 100V RADIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B41851B9476M000 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP ALUM 47UF 20% 100V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 427950 pcs Φύλλο δεδομένων B41851, 43851 Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 100V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.394" Dia (10.00mm) Σειρά B41851
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 160mA @ 120Hz Ακροαματικότητα -