Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > B41851A7477M8
B41851A7477M8
B41851A7477M8
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B41851A7477M8 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B41851A7477M8
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1500 pcs3000 pcs4500 pcs
10500 pcs15000 pcs37500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B41851A7477M8 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 342571 pcs Φύλλο δεδομένων B41851, 43851 Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 35V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.394" Dia (10.00mm) Σειρά B41851