Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > B41821F7107M7
B41821F7107M7
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B41821F7107M7 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B41821F7107M7
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP ALUM 100UF 20% 35V RADIAL
Product parameter
Αριθμός μέρος B41821F7107M7 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP ALUM 100UF 20% 35V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4986 pcs Φύλλο δεδομένων B41821, 43821 Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 35V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.248" Dia (6.30mm) Σειρά B41821
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 210mA @ 120Hz Ακροαματικότητα -