Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > B41789A7567Q001
B41789A7567Q001
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B41789A7567Q001 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B41789A7567Q001
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP ALUM 560UF 40V RADIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B41789A7567Q001 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP ALUM 560UF 40V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 33069 pcs Φύλλο δεδομένων B41689, 41789 Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 40V
Ανοχή -10%, +30% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.630" Dia (16.00mm) Σειρά B41789
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 3.5A @ 10kHz Ακροαματικότητα -