Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > B41693B7108Q7
B41693B7108Q7
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B41693B7108Q7 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B41693B7108Q7
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP ALUM 1000UF 40V AXIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1800 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B41693B7108Q7 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP ALUM 1000UF 40V AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 51207 pcs Φύλλο δεδομένων B41693, 41793 Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 40V
Ανοχή -10%, +30% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.630" Dia x 1.535" L (16.00mm x 39.00mm) Σειρά B41693
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 3.9A @ 10kHz Ακροαματικότητα -