Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > B41692A7108Q9
B41692A7108Q9
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B41692A7108Q9 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B41692A7108Q9
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP ALUM 1000UF 40V AXIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B41692A7108Q9 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP ALUM 1000UF 40V AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 37192 pcs Φύλλο δεδομένων B41692, 41792 Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 40V
Ανοχή -10%, +30% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.630" Dia x 1.181" L (16.00mm x 30.00mm) Σειρά B41692
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 3A @ 10kHz Ακροαματικότητα -