Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > B41691A7477Q9
B41691A7477Q9
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B41691A7477Q9 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B41691A7477Q9
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP ALUM 470UF 40V AXIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
3500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B41691A7477Q9 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP ALUM 470UF 40V AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 53409 pcs Φύλλο δεδομένων B41691, 41791 Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 40V
Ανοχή -10%, +30% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.551" Dia x 1.181" L (14.00mm x 30.00mm) Σειρά B41691
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 2.8A @ 10kHz Ακροαματικότητα -