Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > B41690A5508Q7
B41690A5508Q7
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B41690A5508Q7 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B41690A5508Q7
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP ALUM 5000UF 25V AXIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1400 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B41690A5508Q7 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP ALUM 5000UF 25V AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 22197 pcs Φύλλο δεδομένων B41690, 41790 Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 25V
Ανοχή -10%, +30% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.787" Dia x 1.142" L (20.00mm x 29.00mm) Σειρά B41690
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 5.1A @ 10kHz Ακροαματικότητα -