Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > B41605A478M9
B41605A478M9
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B41605A478M9 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B41605A478M9
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP ALUM 4700UF 20% 55V RADIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
224 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B41605A478M9 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP ALUM 4700UF 20% 55V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 9396 pcs Φύλλο δεδομένων B41605 Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 55V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.984" Dia (25.00mm) Σειρά B41605
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 9A @ 10kHz Ακροαματικότητα -