Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > B41550E5339Q000
B41550E5339Q000
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B41550E5339Q000 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B41550E5339Q000
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP ALUM 33000UF 25V SCREW
(σε δολάρια ΗΠΑ)
72 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B41550E5339Q000 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP ALUM 33000UF 25V SCREW Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4119 pcs Φύλλο δεδομένων B41550,70 Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 25V
Ανοχή -10%, +30% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 2.032" Dia (51.60mm) Σειρά B41550
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 15A @ 100Hz Ακροαματικότητα -