Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > B41550A5688Q000
B41550A5688Q000
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B41550A5688Q000 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B41550A5688Q000
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP ALUM 6800UF 25V SCREW
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος B41550A5688Q000 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP ALUM 6800UF 25V SCREW Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5281 pcs Φύλλο δεδομένων B41550,70 Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 25V
Ανοχή -10%, +30% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.406" Dia (35.70mm) Σειρά B41550
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 6.4A @ 100Hz Ακροαματικότητα -