Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > B41458B9479M003
B41458B9479M003
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B41458B9479M003 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B41458B9479M003
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP ALUM 47000UF 20% 100V SCREW
(σε δολάρια ΗΠΑ)
32 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B41458B9479M003 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP ALUM 47000UF 20% 100V SCREW Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1248 pcs Φύλλο δεδομένων B41456,58 Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 100V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 3.028" Dia (76.90mm) Σειρά B41458
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 24A @ 100Hz Ακροαματικότητα -