Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > B41252C6478M007
B41252C6478M007
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B41252C6478M007 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B41252C6478M007
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP ALUM 4700UF 20% 50V SNAP-IN
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
In Stock 59771 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
320 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B41252C6478M007 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP ALUM 4700UF 20% 50V SNAP-IN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 59771 pcs Φύλλο δεδομένων B41252 Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 50V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.181" Dia (30.00mm) Σειρά B41252
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 2.87A @ 120Hz Ακροαματικότητα -