Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > B41252B7109M
B41252B7109M
B41252B7109M
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B41252B7109M με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B41252B7109M
Κατασκευαστής EPCOS (TDK)
Περιγραφή CAP ALUM 10000UF 20% 35V SNAP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs5000 pcs10000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B41252B7109M Κατασκευαστής EPCOS (TDK)
Περιγραφή CAP ALUM 10000UF 20% 35V SNAP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 95891 pcs Φύλλο δεδομένων B41252 Series
Κατηγορία Πυκνωτές Ανοχή 10000µF
Surface Mount Οικόπεδο 0.394" (10.00mm) Μέγεθος / Διαστάσεις 1.181" Dia (30.00mm)
Σειρά B41252 Κατάσταση RoHS Bulk
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose Ripple Current Polar
Πόλωση Radial, Can - Snap-In Pitch - Σύνδεσμος 35V
Συσκευασία / υπόθεση - Άλλα ονόματα 495-6177
B41252B7109M-ND
B41252B7109M000
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C Αριθμός των πυκνωτών 3.38A @ 120Hz
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή B41252B7109M
Ισόβια @ Temp. - Αντίσταση -
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.457" (37.00mm) Διευρυμένη περιγραφή 10000µF 35V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±20% Περιγραφή CAP ALUM 10000UF 20% 35V SNAP
εφαρμογές 2000 Hrs @ 105°C