Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > B41231A5399M002
B41231A5399M002
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B41231A5399M002 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B41231A5399M002
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP ALUM 39000UF 20% 25V SNAP-IN
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
In Stock 31976 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
240 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B41231A5399M002 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP ALUM 39000UF 20% 25V SNAP-IN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 31976 pcs Φύλλο δεδομένων B41231 Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 25V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.378" Dia (35.00mm) Σειρά B41231
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 7.35A @ 120Hz Ακροαματικότητα -